Consultation for Malta

01 Nisan 2020, ÇarşambaConsultation for Malta, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Malta; Türkiye’ de bulunan Malta Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Malta vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Malta temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Malta Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Malta Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Malta temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Malta seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Malta vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Malta web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Malta web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Malta web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Malta dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.